USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

1 milyar kez teşekkürler!

Dünyanın en popüler kısa video uygulaması TikTok dünya çapında 1 milyar kullanıcıya ulaştı!

1 milyar kez teşekkürler!
28-09-2021 01:27
28-09-2021 01:42
Google News

Dünyanın en popüler kısa video uygulaması TikTok dünya çapında 1 milyar kullanıcıya ulaştı!

Konuyla ilgili detayları ve görseli ekte bilginize sunarız.

İyi çalışmalar dileriz

1 milyar kez teşekkürler!

TikTok olarak misyonumuz yaratıcılığa ilham vermek ve eğlendirmek. Bugün bu misyonu ve topluluğumuzun dünya çapında 1 milyardan fazla insana ulaşmasını kutluyoruz. Artık aylık 1 milyardan fazla kullanıcı eğlenerek öğrenmek ve yeni şeyler keşfetmek için TikTok'a geliyor. Ailelere, küçük işletmelere ve birer yıldız haline gelen içerik üreticilerimize ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

İçerik üreticilerimizin yaratıcılığı ve özgünlüğü sayesinde TikTok, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için günlük yaşamlarının bir parçası haline geldi. Küresel topluluğumuz, farklı jenerasyonlardan milyonlarca insana ulaşma kabiliyetiyle dikkate değer durumda. Müzikten yemeğe, güzellik ve modadan kültür ve sanata bütün içerikler TikTok'ta yer alıyor.

İster Singapur'da, ister São Paolo, Stockholm veya Seattle'da olun bize ilham veren içerik üreticilerini, albümleriyle listeleri alt üst eden sanatçıları, sevdiğimiz ürünleri keşfetmemizi sağlayan markaları, bizi güldüren ve dans ettiren herkesi kutluyoruz.

Yolculuğumuzu özel kıldığınız için size teşekkür ederiz.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ