USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

BURSA'DA STK SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE ÜYELERİ KIZILAY'A KAN BAĞIŞI PROJESİ KAPSAMINDA BİRLEŞEREK KAN BAĞIŞI YAPTILAR.

Bursa'da toplumda Kan bağışı farkındalık yaratmak adına DünyaGönüllüler Derneği,Bursa

BURSA'DA STK SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE ÜYELERİ KIZILAY'A KAN BAĞIŞI PROJESİ KAPSAMINDA BİRLEŞEREK KAN BAĞIŞI YAPTILAR.
22-06-2022 13:55
22-06-2022 14:29
Google News

Bursa'da toplumda Kan bağışı farkındalık yaratmak adına DünyaGönüllüler Derneği,Bursa'da Bir Umut Var derneği ve Kalbimdeki Umut Derneğinin ortaklaşa anlamlı bir etkinlik düzenlemişlerdir.
"Elinizi Kalbinizin Üzerine Koyun ve Sorun Birine Hayat Vermek istermisin?DünyaGönüllüler Derneği Başkanı İbrahim Bozdağ Başkan Yardımcısı Osman Sarı, "Kalbimdeki Umut Var Derneği" Başkanı Serkan Kartına ve "Bursa'da Bir Umut Var Derneği" Başkanı Yelit Seymen Açıklamalarında Toplum Olarak Herkesi Kızılay'a Kan Vermeye Davet Ediyoruz Bursa'da Stk Sivil Toplum Kuruluşları Olmak İlk Defa Böyle Güzel Anlamlı Bir Proje Etkinliğinde Üçtane Dernek Yönetimi Olarak Birlikte Kan Bağışı Yaptık Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ederiz "Bir Kan Bir Hayat Demektir" diye açıklamalarda bulundular.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA