DENİZLİLİ GENÇ YÖNETMEN EMRAH ALMAS'DAN YEREL BELGESEL

GÜNDEM
17-07-2021 20:19   Güncelleme : 17-07-2021 20:26

2018 Yılında sanata adım atan Emrah Almas, çekmiş olduğu kısa film projeleriyle kısa zamanda başarılı olup, Ulusal kanallar, basın ve medya üzerinde büyük ses getirmiştir.

DENİZLİLİ GENÇ YÖNETMEN EMRAH ALMAS'DAN YEREL BELGESEL
2018 Yılında Sanata AdımAatan Emrah Almas, Çekmiş Olduğu Kısa Film Projeleriyle Kısa Zamanda Başarılı Olup, Ulusal kanallar, Basın Ve Medya Üzerinde Büyük Ses Getirmiştir. En son 2020 Yılında Çekmiş Olduğu Kısa Film Karanlık Sokaklar Mücadele" Adlı Polisiye Diziyi Çekerek İstanbul da Katılmış Olduğu Kısa Film Ödül Yarışmasını Kazanarak, Denizli'ye İlk Ödülü Getirerek Denizlinin Kültürü Ve ile Sanatı Sevmek Sanatla Meşgul Olmak. Bir Denizlili Olarak Mutluluk Duymaktayım Senarist Yönetmen Emrah Almas Bu kez Kolları Sıvayarak 2021 TRT Belgesel Kısa Film Ödül Yarışmasına Girmeyi Hak Kazanarak İlk Çekimler için Doğup Büyüdüğü kutlubey Köyünde Çekimlere Start Verdi. Belgesel Çekimleri Denizli'nin Belirli İlçeleri Bekilli,Çal,Tavas,Acıpayam Gibi İlçe ve Köylerde Devam Edeceğini Söyleyen Almas, Hedefinin Yarışmada Birinci Gelmesiyle Denizli Yöresinin de Sevinci Olacaktır Denizlili Olarak Başarıya Adım Atmak Başarının da İmzasını Atmak Benim için Bir Mutluluk Olacaktır Yine Ödülü Denizli'ye Kazandıracağını Ve Bu Sayede Kültürel Sanat Olarak Denizlinin de Kültürel Varlığını Gelenek Ve Adetlerini Tanıtmak Olduğunu Söyledi.. Daha Çabuk Ulaşmış Olacağız Bir Denizlili Olarak Gerek Horozu Gerek Tarım ve Tarihsel Yapısını Anlatacağım Zamanla Denizli Kültürüne Dünya Tanımış Olacaktır.
Açıklama yok.
Açıklama yok.

Açıklama yok.

TYGD - Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkan Yardımcısı –Mehmet Mustafa doğan - Miray Haber Editörü İmtiyaz Sahibi- İpek yolu Haber ajansı Yalova İl Müdürü Yöneticisi - İmaj Yalova Temsilcisi Kanal 34 Temsilcisi

 https://mirayhaber.com/....[email protected]