USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

İstanbul Ordu arası kaç km? İstanbul Ordu uçakla kaç saat? Özel araçla kaç saat?

Haber 7 - İstanbul Ordu arası kaç kilometre olduğu ve hangi güzergahlardan gidilebildiği merak konusu oldu. Birçok internet kullanıcısı, "İstanbul Ordu uçakla kaç saat, otobüsle kaç saat ve özel araçla kaç saat?" gibi sorulara yanıt aradı. İşte, konuya ilişkin tüm detaylar.

İstanbul Ordu arası kaç km? İstanbul Ordu uçakla kaç saat? Özel araçla kaç saat?
22-06-2022 16:12
Google News

İstanbul Ordu arasındaki yol istikameti, kilometre bilgisi ve saat bilgisi araştırma konuları arasında yer alıyor. Birçok kişi seyahat etmeden önce, alternatifleri değerlendirip planlarını buna göre yapıyor. İşte araştıranlar için, İstanbul Ordu arası yol bilgileri...

Marmara Bölgesi'nde yer alan İstanbul ile Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin doğusunda bulunan Ordu arasında birkaç farklı alternatif bulunmaktadır. İstanbul ile Ordu arası yolculuk, uçakla, özel araçla veya otobüsle yapılabilmektedir. 

İstanbul Ordu arası mesafenin yanı sıra bu iki kent arası seyahatin kaç saat süreceği de merak ediliyor. Yolculuk yapmaya niyet eden insanlar, İstanbul Ordu arasında karayolunu mu yoksa hava yolunu mu kullanmanın zaman maliyetini hesaplıyor. 

Neredeyse tüm şehirler arasında olduğu gibi, İstanbul Ordu arasında da hava yolunu tercih etmek zaman tasarrufu sağlayacaktır. Ancak, karayolunu seçip, özel araçla gidildiğinde ise, Türkiye'nin birçok güzel şehrini görme fırsatı elde edilecektir. 

Ordu

İSTANBUL ORDU ARASI KAÇ KM?

İstanbul Ordu arası 888 kilometredir. 

İSTANBUL ORDU ARASI ÖZEL ARAÇLA KAÇ SAAT?

İstanbul Ordu arası 10 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre yol istikametine göre değişiklik göstermektedir. İşte 3 ayrı güzergah ve güzargahlara göre saat bilgisi: 

1. Yol: 10 saat 30 dakika (İstanbul-Kocaeli-Sakarya-Bolu-Tosya-Osmancık-Merzifon-Samsun-Ünye-Fatsa-Ordu)

2. Yol: 12 saat 18 dakika (İstanbul-Kocaeli-Sakarya-Bolu-Tosya-Osmancık-Amasya-Erbaa-Niksar-Aybastı-Fatsa-Ordu

3. yol: 12 saat 12 dakika (İstanbul-Kocaeli-Sakarya-Bolu-Tosya-Osmancık-Merzifon-Amasya-Erbaa-Niksar-Akkuş-Ünye-Fatsa-Ordu)

1. yol hem araba sürüş konforu olarak hem de zaman ve kilometre tasarrufu açısından avantaj sağlamaktadır. 

İstanbul Ordu arası mesafe

İSTANBUL ORDU ARASI OTOBÜSLE KAÇ SAAT?

İstanbul Anadolu Yakası ile Ordu arası ortalama 13-14 saattir. 

İstanbul Avrupa Yakası'ndan hareketle Ordu'ya doğru yola çıkan bir otobüs ortalama 15 saatte hedef rotasına ulaşacaktır. 

İSTANBUL ORDU UÇAKLA KAÇ SAAT? 

İstanbul Ordu arası uçakla 1 saat 30 dakikadır. 

Ordu-Giresun havaalanı

İSTANBUL ORDU ARASINDA HANGİ İLLER VAR? 

Kocaeli

Sakarya

Bolu

Kastamonu

Çorum

Amasya

Samsun

Tokat