MAGAZİN

İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme

Sevda Erginci, sonbahar aylarında nikah masasına oturacağı iddia edilen Yılmaz Kunt'un avukat Seray Öztürk'le yazışmasından sonra ayrılmıştı. Okuduğu kitaptan iki sayfa paylaşan Erginci, 'İhanet ve kırgınlık' mesajıyla eski sevgilisine manidar bir göndermede bulundu.

İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme
29-07-2021 04:03

Ünlü oyuncu Sevda Erginci, evlilik hazırlığı yaptığı Yılmaz Kunt'un avukat Seray Öztürk'le yazışmasının çıkmasından sonra ilişkisini noktalamıştı.

TAKİBİ DE BIRAKTILAR

Gelişmelerin ardından ikili, birbirlerini Instagram hesaplarından takip etmeyi bıraktı. Sevgilisini takipten çıkan Erginci, hemen bir göndermede bulundu.

İHANET VE KIRGINLIK

Kitaptan iki sayfa yayınlayan Erginci'nin, "İhanet ve kırgınlık" gibi kelimeler ve Kunt'a göndermeli cümleler olması dikkat çekti.

İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar göndermeİhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme