USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Kadın Erkeği Nasıl Elinde Tutacak

29-03-2022

Kadın nasıl olmalı sorusunun cevabını uzun zamandır arıyordum sonunda araştırmalarımı sonuçlandırdım. Birçok insana göre kadın temiz bakımlı güzel alımlı seksi olması gerekir. Birçok kadın aldatıldığı zaman "ben guzelim kocam beni benden daha çirkin bir kadınla aldattı" der. İşte püf nokta burada. Erkekler eşlerini çirkin gördüğümüz kadınlada aldatır veya boşanıp evlenir bir anlam veremeyiz.
   Görüyorumki birçok başarılı erkeğini elinde tutan çirkin kadında var. Demekkı buradan anliyoruzki erkekler sadece güzel kadın aramıyor. Erkeklerin kadında aradığı özellikler çok farklı. Erkeğe göre kadın huzur veren akıllı zeki fakat zekiliğini çok fazla ön plana çıkarmayan üslubuna dikkat eden erkeğe ihtiyacı olduğunu gösteren kadınlardan hoşlanıyor.Bir kadın erkekle alçak sesle ve vurgulu konuşmalı erkeğin bilinçaltına gönderdiği kibar naif  bir ses tonuyla vurgulu konuşmalı.
    Erkeğe ses tonunu yükselten kadınlar baştan kaybediyor. Erkekler kendilerine bağıran sesini yükselten kadınlardan hoşlanmıyor kendilerine ihtiyacı olduğunu düşündüğü kadınları daha çok seviyorlar. Onların terkedip gitmeyeceklerini düşünüyorlar. Erkekler kadının yanında huzur bulmanın yanında yüceltilmek istiyor. Yaptıkları iş ne olursa olsun konuyla ilgili övülmek istiyor. Kadın bakımlı olacak ama yanında da anlayışlı ve zeki olacak.Gördügünüz gibi erkeği elinde tutmaya güzellikte maalesef yetmiyor.Erkegini elinde tutmak zeka işi. Erkeğin kontrolünü zekasıyla elinde tutan kadınlar kazanıyor. İlişkinizde bağımlı olmayın. Gün içinde görüş melerinize sınır koyun. Size ne iyi geliyorsa örneğin ; Gün içinde sizi dört beş kere arıyor siz bundan hoş lanmıyorsunuz iki kere görüşmek yada konuşmak aranmak size yetiyor o halde sınırınız günde iki kere aranmak olsun bunu trip atmak olarak değil size bu şekilde iyi geldiğini anlatarak devam ettirin. Trip ve kaprislerden uzak durun. Kendinizi konuşarak karşı tarafa ifade edin. Sarkastik cümleler kurmayın. Erkekler çirkin diye adlandırdığımız kadınlarda zeka başta olmak üzere birçok şey buldukları için birlikte olurlar. Kadın erkeğini yönettiğini hissettirmeden kendini ortaya koyar ve kazanır hadi bakalım herkese başarılar dilerim.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?