USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Kendimize saygımız olsun..

28-03-2022

Birileri hep kendini haklı çıkarmak için en zayıf anlarınızda sizi sizle vurmaya çalışır. Asla onarmazlar ve onaramazlarda. Hep Bir suçlu ararlar kendilerini haklı sizi haksız çıkarmak uğruna.Adınız gibi emin olduğunuz şeylerden şüphe duyar hale gelirsiniz. Oturup kendinizi suçlayarak sorgulamanıza sebep olurlar. Egosunun esiri olanla,Sizi size kırdıranla hiç bir adım bile gidilmez. Delilik olur bu.
Kapanmış bir kapının  anahtar deliğinden bile bakmak en büyük ahmaklıktır. Zamanızı kime nasıl harcadığınıza dikkat edin hiç bir anın tekrarı yok. Demem o ki, hasta ruhlarla uğraşıp kendinizide hasta etmeyin. Kendimize Bir saygınız olsun size saygı duyumayan hiç bir insanla,  sizi taşıyamayan ve sizinle aynı yolda yürüme potansiyeli olamayan ama burnu Kaf dağında olan kişi ve kişilere bir saniyenizi bile  harcamayın. Bırakın sizin sığ gönlümüzün engin denizinde hak edecekler yelken açsın. 
 Sizi hak etmeyenle de kocaman bir gülümseme ile el sallayın ve uğurlayın aklınızdan, ruhunuzdan kalbinizden uğurlayın ki yer açılsın sizi gerçek sevgi ve güvenle sarıp sarmalacak insanlara...

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?