USD 7,0000
EUR 9,0000
USD/EUR 1,20
ALTIN 400,00
BİST 1.000
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun Edirne Batı Kavşağı-Lalapaşa Kavşağı arasında altgeçit imalatı çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.1
2TEM Otoyolunun Gümüşova-FSM Köprüsü kesimleri arasındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22:00-06:00 saatleri arasında şerit daraltması yapılmaktadır.
3Anadolu Otoyolunun Yeniçağa Kavşağı-Dörtdivan Kavşağı 5-7.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmaktadır.
4TAG Otoyolunun Düziçi Kavşağı-Bahçe Kavşağı 2-4.km.leri arasında köprü genleşme derz yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Çekerek Çevre yolunun 17-22.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Tokat-Sivas yolunun (Tokat Çevre yolu) 17-18.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Elazığ-Diyarbakır yolunun 68-70.km.leri arasında Maden Köprüsü ve bağlantı yolları yapım çalışması nedeniyle ulaşım Diyarbakır- Elazığ güzergah şeritinden kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Trabzon-Gümüşhane yolunun 38-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9İspir-İkizdere yolunun 24-25.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Manavgat-Alanya Ayr.-Beydiğin yolunun 64-67.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.