USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun Gümüşova- Kavacık Kavşağı Kesimleri arasında bulunan viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22:00-06:00 saatleri arasında şerit daraltması yapılmaktadır.
2TEM Otoyolunun Hadımköy Kavşağı-Çatalca Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 22:00-06:00 saatleri arasında İstanbul istikameti kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametten sağlanacaktır.
3Bursa Çevre Otoyolunun 15-17.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır. (Kestel Doğu Kavşağı Bağlantı yolu İzmir istikameti de trafiğe kapatılarak ulaşım D-200 Devlet Yolu üzerinden sağlanmaktadır.)
4Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam Kavşağı - Kahramankazan Kavşağı 20-26. km'leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle, İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Konya-Ereğli yolunun 2-8.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Aydın-Muğla yolunun 6-8.km.leri arasında Çiftlikköy Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Adana-Ceyhan yolunun 36-38.km.leri arasında menfez yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Amasya-Turhal yolunun 65-67.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Orhangazi-İznik yolunun 0-22.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ağır taşıt trafiğine kapatılmış olup diğer taşıtların azami 30 km/sa hızda kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10(Düzce-Zonguldak) İl Sn.-Alaplı-Ereğli- Zonguldak yolunun 5-6.km.leri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu